Türkiye'nin En Kalabalık Türk Sohbet Chat Odaları


Bütün gün aynı şeyleri yapmaktan sıkıldıysanız, bize katılın ve Türk sohbet chat odaları hizmetinden faydalanmaya başlayın. Üyelik gerektirmeyen ve herhangi bir uygulama indirmeniz gerekmeden bağlanma şansına sahipsiniz.
kullanici
sifre

İletişim


İletişim kurmak isteyenler 7/24 ulaşım sağlayabilirler

Ulaşmak ve İletmek istediğiniz konuları aşağıda bulunan bilgilere iletiniz

Muhabbet.org Mail: info@muhabbet.org

Kanal içerisinde bulunan #M-Operhelp kanalı da sizlere yardımcı olacaktır.

Skype Adresimiz: MuhabbetOrg.

Şirket Adresi : Gürsel Mah. Şevketpaşa Cad. Beylik Sk. No: 4 Şişli - İstanbul

Skype Adresimiz: MuhabbetOrg.

mobil sohbet

Türk Sohbet Sitesi

Günün her saatinde güncel olarak sohbet etme olanağı tanıyan chat sitemiz, Türk sohhet odaları olanağı sunmaktadır. Sohbet siteleri ve daha fazlasını sizler için önemli bir hale getiren sitemizde bulunmak isteyeceksiniz. Hemen bağlanın ve bizimle chat yapmanın keyfini çıkarın.

Yeniliklerle dolu adresimiz, sizlere en iyi türk chat hizmetini sunacak ve arkadaşlık adına yapılan tüm aktivitelerde, kendinize yeni dostlar bulacaksınız. Canlı sohbet ve Sıcak sohbet ortamını en iyi bizimle yaşayacaksınız hayatınıza renk katacak olan adresimizle sizleri daha iyi bir muhabbet etme şansını yakalayaksınız.

SIK SORULAN SORULAR

18 yaşın altında bulunan kişilerin giriş yapması kurallarımız gereği yasaktır.

Kullanıcıların sanal üzerinden küfür etmesi, Argo terimlerde bulunması, toplum ahlak kurallarında yapılmaması gereken hareketler arasındadır bu sebeple yasaklanmıştır.

Sunucuya sadece bir takma isim yazarak direkt olarak giriş yapılmaktadır ve herkes üye olmadan sohbet edebilir

Sunucumuzda problem yaşadığınızda veya site ile alakalı sorular sormak isteyen kullanıcılar /join M-Operhelp yazdığınızda yardım kanalımıza ulaşabilirsiniz.

Kanalda buluna yazı yazma kısmına /nick Yeninick yazdığınızda rumuz değiştirme işlemi gerçekleşecektir.

Sitemiz yılların deneyim ve tecrübesiyle hareket eden, önemli konuların konuşulduğu, arkadaşlıkların yaygın olduğu, genel olarak makara takılan insanların chat yapma ve sohbet etmek için girdiği bir mecradır..